3.7 C
Oslo
czwartek, 29 lutego, 2024
Strona głównaNewsRozmaitościAbonamenty Fastpris Pluss

Abonamenty Fastpris Pluss

lebara-malysz
fot: lebara.no

Wliczone darmowe minuty do wykorzystania na połączenia po Norwegii oraz za granicę do wybranych krajów, zarówno na numery stacjonarne jak i komórkowe! Naliczanie sekundowe.

Kraje: Europa, USA, Kanada, Pakistan, Tajlandia, Filipiny, Iran, Turcja i Wietnam.

Europa: Albania, Andora, Armenia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Białoruś, Bośnia-Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Kazachstan, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Na połączenia do pozostałych krajów, nie wymienionych wyżej, 25% zniżki dla 500 wliczonych minut miesięcznie. Nawet po wykorzystaniu swojego miesięcznego limitu darmowych minut, SMS oraz MB, ceny pozostają  naprawdę niskie. Koszt połączeń międzynarodowych od 0.49 kr.

malysz-lebara
fot: lebara.no

Dodatkowe usługi w Fastpris Pluss
Abonament Lebara Fastpris Pluss zawiera wszystkie nasze dodatkowe uslugi. Korzystanie z dodatkowych usług odliczane jest od miesięcznego pakietu darmowych minut po Norwegii, ale tylko gdy ceny są określone.

– MMS, WAP i GPRS – odrobina zabawy z surfowaniem w sieci i pobieraniem danych – konfiguracja gratis – płacisz tylko za korzystanie
– Przekazywanie połączeń – cena jest zależna od kraju przebywania
– Zawieszanie połączeń
– Połączenia oczekujące
– Poczta Głosowa
– Połączenia konferencyjne
– Blokowanie usług
– Dostęp do usług katalogowych (pomaga zarządzać urządzeniami sieciowymi, aplikacjami sieciowymi i zawartymi w sieci informacjami)
– Telefonia trzeciej generacji 3G
– Technologia HSDPA (High Speed Downlink Packet Access), nazywana również turbo-3G, super-3G lub 3,5 G.

lebara-venner
fot: lebara.no

Karta SIM Lebara Venner
Karta startowa Prepaid Lebara Venner kosztuje 100 kr. Na koncie jest już 25 kr do wykorzystania. Kartę Lebara Venner można także zamówić za 49,- kr na stronie internetowej Lebara www.lebara.no, a także znaleźć na portal aukcyjnym www.allegro.pl.

Należy pamiętać, iż prawo norweskie nakazuje rejestracje każdej nowej karty Prepaid. Posiadając norweski numer personalny ID można dokonać rejestracji na stronie www.lebara.no, dzwoniąc bądź wysyłając SMS pod numer

Biura Obslugi Klienta 06160.
Ci którzy nie posiadają norweskiego ID mogą zarejestrować kartę Lebara Venner wypełniając formularz dostępny w punkcie zakupu karty.

Rodzaje doładowań – jaki wybrać?
Użytkownicy Lebara Venner mogą wybrać taryfę dopasowując ją do swoich potrzeb. W każdej chwili można zmienić taryfę, doładowując swoje konto innym rodzajem doładowania – Ladekort.

Wybierz jedną z trzech opcji:
Ladekort WORLD – dla dzwoniących w większości poza Norwegię
Ladekort NORGE – dla dzwoniących w większości po Norwegii
Ladekort Standard – dla dzwoniących zarówno po Norwegii jak i poza Norwegię
Bez względu na wybraną taryfę każdy użytkownik ma do wykorzystania 300 bezpłatnych minut mięsięcznie na połącznienia wewnątrz sieci, tzn. Lebara – Lebara.

Pamiętaj, że za każdym razem doładowując swoje konto na stronie www.lebara.no, otrzymujesz 10% extra!

lebara-cena
fot: lebara.no

Gdzie można znaleźć produkty Lebara?

Dlaczego właśnie Lebara?
Przed wyborem operatora, dobrze jest porównać ceny. Poniżej znajdziesz zestawienie cen na połączenia wykonywane do operatorów norweskich a także na połączenia międzynarodowe.

Tyle oszczędzasz z kartą Ladekort NORGE:

lebara-polaczenia
fot: lebara.no

Ceny z dnia 22.02.2011. Ceny podane są na stronach internetowych operatorów (telenor.no oraz netcom.no).
*300 darmowych minut miesięcznie na połączenia Lebara-Lebara. Opłata startowa wynosi 0,99 kr.
** 0 kr. za minutę do wszystkich użytkowników NetCom oraz 0,89 kr za minutę do pozostałych operatorów przy doładowaniu konta za min. 150 kr.
*** Netcom oraz Telenor korzystają z Max ceny na dzień.

Tyle oszczędzasz z kartą Ladekort WORLD:

lebara-world
fot: lebara.no

Ceny na numery stacjonarne z dnia 22.02.2011. Ceny podane są na stronach internetowych operatorów (telenor.no, netcom.no).

Przenieś się do Lebara zatrzymując jednocześnie swój dotychczasowy numer telefonu!

Jeżeli posiadasz już norweski numer telefonu, w każdej chwili możesz go przenieść do Lebara za 0,- kr. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.lebara.no.

PODOBNE ARTYKUŁY
[td_block_social_counter custom_title="Nasze społeczności" block_template_id="td_block_template_1" facebook="#" manual_count_facebook="16985" twitter="#" manual_count_twitter="2458" youtube="#" manual_count_youtube="61453"]

Najnowsze wiadomości

Praca sezonowa w Oslo

Praca sezonowa w Oslo - Twoja szansa na pracę i przygodę w Norwegii Poszukujesz pracy sezonowej w Oslo? Szukaj nie dalej! To doskonałe miejsce na...

Ambasada RP w Oslo – remont

Ambasada RP w Oslo - remont ogrodzenia Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy projekt remontu ogrodzenia naszej placówki w Oslo! "Szanowni Państwo, Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie zainteresowane podmioty do...

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Popularne artykuły

Praca sezonowa w Oslo

Ambasada RP w Oslo – remont

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Media w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

Dyżur konsularny w Bergen

Fotowoltaika w Oslo