Czy Polakom zależy na wygodzie podczas wakacyjnego pobytu za granicą

0
32
Czy-Polakom-zalezy-na-wygodzie-podczas-wakacyjnego-pobytu-za-granica

Czy-Polakom-zalezy-na-wygodzie-podczas-wakacyjnego-pobytu-za-granica

W czasie wakacyjnego wyjazdu postaw na domowy komfort

Jeśli zależy ci na wygodzie podczas wakacyjnego pobytu za granicą, wcale nie musisz mieszkać w luksusowym hotelu – możesz zdecydować się na wynajem krótkoterminowy apartamentu lub domu. Z tego coraz popularniejszego rozwiązania korzystają nie tylko rodziny z dziećmi, lecz także grupy przyjaciół.

Wynajem krótkoterminowy daje nam swobodę w planowaniu i spędzaniu letniego urlopu oraz intymność, której niekiedy brakuje w hotelach. „Jesteśmy w mieszkaniu sami, możemy gotować, nikt nam nie przeszkadza. Polacy coraz częściej korzystają z wynajmu krótkoterminowego. Świetnie sprawdza się on w przypadku rodzin z małymi dziećmi” – mówi serwisowi infoWire.pl Paulina Sikorska z Interhome.pl.

Rezerwacja jest prosta i wygodna, można ją zrobić telefonicznie lub online. W odpowiedzi otrzymamy umowę oraz opis wybranego obiektu. Należy uważnie czytać warunki – czasem na miejscu mogą czekać nas opłaty dodatkowe, takie jak kaucja zwrotna lub taksa klimatyczna. Wpłata zaliczki oznacza akceptację umowy.

Dzięki wynajmowi zagranicznego apartamentu lub domu możemy spełnić swoje marzenie i np. pomieszkać w luksusowej willi nad oceanem czy uroczej chatce z widokiem na francuskie winnice. A będziemy czuć się tam prawie jak u siebie.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com