3.7 C
Oslo
czwartek, 29 lutego, 2024
Strona głównaNewsHenkel Innovation Challenge - konkurs

Henkel Innovation Challenge – konkurs

Henkel-Innovation-Challenge-konkurs

Konkurs Henkel Innovation Challenge czeka na polskich studentów

 

Studenci z 28 krajów świata, w tym Polski, którzy mają wizjonerskie pomysły na „produkty i technologie przyszłości” mogą zgłaszać je do ósmej edycji konkursu Henkel Innovation Challenge. Czas zgłoszeń upływa 10 grudnia. Na najlepszych czeka wycieczka dookoła świata.

W konkursie Henkel Innovation Challenge mogą wziąć udział studenci dowolnych uczelni i kierunków studiów z 28 krajów, również z Polski.

Zadaniem uczestników jest stworzenie dwuosobowego zespołu i opracowanie koncepcji produktu dla jednego z trzech sektorów działalności firmy – kosmetyków, środków piorących i czystości oraz klejów, uszczelniaczy i technologii powierzchniowych. Zespoły muszą zidentyfikować wyzwania i trendy rynkowe w 2050 roku oraz opracować pomysły zgodne ze strategią zrównoważonego rozwoju Henkla. Na rejestrację innowacyjnego projektu, na stronie www.henkelchallenge.com, mają czas do 10 grudnia 2014 r.

Następnie będą musiały przekonać do swojego pomysłu jury złożone z menedżerów firmy. Najlepsi wezmą udział w międzynarodowym finale, który odbędzie się w Wiedniu wiosną 2015 r. Zwycięski zespół otrzyma bilet na podróż dookoła świata o wartości 10 tys. euro. Zespoły, które zajmą drugie i trzecie miejsce również otrzymają vouchery podróżne. Wszystkie trzy zespoły będą miały okazję osobiście spotkać się z dyrektorem generalnym Henkla i zaprezentować swoje innowacyjne koncepcje.

Uczestnicy otrzymają podczas konkursu kompleksowe wsparcie, poczynając od etapu przygotowań do polskiego finału. Każda finałowa drużyna, zarówno w etapie krajowym jak i międzynarodowym, będzie korzystała z merytorycznego wsparcia doświadczonego menedżera. Każdy zespół będzie mógł też skorzystać z materiałów edukacyjnych i seminariów internetowych.

PAP – Nauka w Polsce

 

Źródło: PAP Nauka w Polsce | www.naukawpolsce.pap.pl

Fot: freeimages.com

PODOBNE ARTYKUŁY

Ambasada RP w Oslo – remont

Wybory za granicą w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

[td_block_social_counter custom_title="Nasze społeczności" block_template_id="td_block_template_1" facebook="#" manual_count_facebook="16985" twitter="#" manual_count_twitter="2458" youtube="#" manual_count_youtube="61453"]

Najnowsze wiadomości

Praca sezonowa w Oslo

Praca sezonowa w Oslo - Twoja szansa na pracę i przygodę w Norwegii Poszukujesz pracy sezonowej w Oslo? Szukaj nie dalej! To doskonałe miejsce na...

Ambasada RP w Oslo – remont

Ambasada RP w Oslo - remont ogrodzenia Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy projekt remontu ogrodzenia naszej placówki w Oslo! "Szanowni Państwo, Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie zainteresowane podmioty do...

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Popularne artykuły

Praca sezonowa w Oslo

Ambasada RP w Oslo – remont

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Media w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

Dyżur konsularny w Bergen

Fotowoltaika w Oslo