15.3 C
Oslo
piątek, 22 września, 2023
Strona głównaNewsHenkel Innovation Challenge - konkurs

Henkel Innovation Challenge – konkurs

Henkel-Innovation-Challenge-konkurs

Konkurs Henkel Innovation Challenge czeka na polskich studentów

 

Studenci z 28 krajów świata, w tym Polski, którzy mają wizjonerskie pomysły na „produkty i technologie przyszłości” mogą zgłaszać je do ósmej edycji konkursu Henkel Innovation Challenge. Czas zgłoszeń upływa 10 grudnia. Na najlepszych czeka wycieczka dookoła świata.

W konkursie Henkel Innovation Challenge mogą wziąć udział studenci dowolnych uczelni i kierunków studiów z 28 krajów, również z Polski.

Zadaniem uczestników jest stworzenie dwuosobowego zespołu i opracowanie koncepcji produktu dla jednego z trzech sektorów działalności firmy – kosmetyków, środków piorących i czystości oraz klejów, uszczelniaczy i technologii powierzchniowych. Zespoły muszą zidentyfikować wyzwania i trendy rynkowe w 2050 roku oraz opracować pomysły zgodne ze strategią zrównoważonego rozwoju Henkla. Na rejestrację innowacyjnego projektu, na stronie www.henkelchallenge.com, mają czas do 10 grudnia 2014 r.

Następnie będą musiały przekonać do swojego pomysłu jury złożone z menedżerów firmy. Najlepsi wezmą udział w międzynarodowym finale, który odbędzie się w Wiedniu wiosną 2015 r. Zwycięski zespół otrzyma bilet na podróż dookoła świata o wartości 10 tys. euro. Zespoły, które zajmą drugie i trzecie miejsce również otrzymają vouchery podróżne. Wszystkie trzy zespoły będą miały okazję osobiście spotkać się z dyrektorem generalnym Henkla i zaprezentować swoje innowacyjne koncepcje.

Uczestnicy otrzymają podczas konkursu kompleksowe wsparcie, poczynając od etapu przygotowań do polskiego finału. Każda finałowa drużyna, zarówno w etapie krajowym jak i międzynarodowym, będzie korzystała z merytorycznego wsparcia doświadczonego menedżera. Każdy zespół będzie mógł też skorzystać z materiałów edukacyjnych i seminariów internetowych.

PAP – Nauka w Polsce

 

Źródło: PAP Nauka w Polsce | www.naukawpolsce.pap.pl

Fot: freeimages.com

PODOBNE ARTYKUŁY
[td_block_social_counter custom_title="Nasze społeczności" block_template_id="td_block_template_1" facebook="#" manual_count_facebook="16985" twitter="#" manual_count_twitter="2458" youtube="#" manual_count_youtube="61453"]

Najnowsze wiadomości

Fotowoltaika w Oslo

Fotowoltaika w Oslo - wykorzystaj energii słońca w Norwegii Fotowoltaika to innowacyjny sposób pozyskiwania energii elektrycznej, który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Norwegia,...

Zgon 28-letniego obywatela Norwegii

Zgon 28-letniego obywatela Norwegii we Wrocławiu Prokuratura Rejonowa dla Wrocławia Psie Pole prowadzi dochodzenie w związku z tragiczną śmiercią 28-letniego Leo K., zawodnika futbolu amerykańskiego...

Kultura i zwyczaje w Norwegii

Ceny biletów promowych w Oslo

Praca w Oslo dla Polaków

Popularne artykuły