Jak Polki radzą sobie z nadmiernym owłosieniem

0
31
Jak-Polki-radza-sobie-z-nadmiernym-owlosieniem

Jak-Polki-radza-sobie-z-nadmiernym-owlosieniem

Laser diodowy PALOMAR VECTUS™ – mistrz gładkości

 

Pozwala usunąć zbędne owłosienie w kilka minut z nawet najbardziej wrażliwych miejsc naszego ciała, a seria zabiegów z jego wykorzystaniem wystarcza by na długi czas zapomnieć o codziennej depilacji. Laser diodowy PALOMAR VECTUS™ nie ma sobie równych wśród urządzeń służących do usuwania niechcianego owłosienia.

Medyczny laser diodowy PALOMAR VECTUS™ to pierwsze urządzenie, które pozwala wykonać zabieg depilacji na fototypach skóry od I do IV oraz umożliwia skuteczną redukcję nawet tak trudnych do usunięcia włosów jak rudy czy jasny blond. Laser charakteryzuje się znacznie większą skutecznością wykonywanych zabiegów niż konkurencyjne urządzenia dostępne na rynku estetycznym.

Laser diodowy PALOMAR VECTUS™ został wyposażony w inteligentny czytnik Skintel™, mierzący poziom melaniny w skórze. Dzięki temu urządzenie precyzyjnie dobiera parametry zabiegu do fototypu skóry i rodzaju włosa pacjenta. Czytnik indywidualnie dobiera energię potrzebną do wykonania epilacji, minimalizując przy tym ryzyko poparzenia. Dzięki temu depilacja jest w pełni bezpieczna, jednocześnie przewyższając rezultaty osiągane przez inne dostępne na rynku urządzenia.

Dzięki zastosowaniu większej głowicy laserowej możliwe jest usunięcie zbędnego owłosienia z większego obszaru ciała w krótszym czasie. Zabieg jest w pełni bezpieczny, pozwala usunąć włosy nawet z najbardziej delikatnych miejsc, jak pachy, okolice bikini, czy górna warga. – mówi mgr kosmetolog Karolina Moroń z krakowskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA, która jako pierwsza w Polsce wprowadziła zabiegi z wykorzystaniem lasera Palomar Vectus™ do swojej oferty. Zabieg ten jest dowodem na to, że postęp w medycynie estetycznej pozwala znacznie podnieść komfort naszego życia. – dodaje.

Zabiegi depilacji laserowej można wykonać już miesiąc po ostatniej ekspozycji skóry na promienie słoneczne.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: infoWire.pl