3.7 C
Oslo
czwartek, 29 lutego, 2024
Strona głównaNewsCiekawostkiPiersi dla Mam - kampania dla Polek

Piersi dla Mam – kampania dla Polek

piersi-dla-mam-kampania-dla-polek

„Piersi dla Mam” – kampania kliniki chirurgii plastycznej Marten’s Clinic

 

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, katowicka klinika chirurgii plastycznej Marten’s Clinic uruchamia kampanię pod nazwą ‘Piersi dla Mam’. Akcja trwa od 26.05.2015 do odwołania.

Celem kampanii jest zwiększenie świadomości kobiet odnośnie anatomicznych zmian gruczołów piersiowych, które zachodzą podczas dorastania, ciąży, macierzyństwa oraz w czasie całego dojrzałego życia.

„Czy da się zapobiegać polaktacyjnemu zanikowi piersi i obwisaniu biustu?” – pytamy doktora Arkadiusza Kunę, chirurga plastycznego.
– Niestety, nie ma tu sprawdzonych i pewnych sposobów. Najbardziej sensowny wydaje się postulat, aby kontrolować wagę ciała w ciąży i nie dopuszczać do jej nadmiernego wzrostu.

W praktyce chirurgii plastycznej najczęściej można mieć do czynienia z pacjentkami, które w wyniku ciąży i macierzyństwa utraciły objętość sutka kosztem wszystkich składowych w jego budowie. Rozciągnięta skóra, często z rozstępami, nie może już się obkurczyć, ponieważ jest nieodwracalnie rozciągnięta lub uszkodzona, a zbyt wiotka tkanka łączna w gruczole piersiowym nie stanowi już dobrego rusztowania dla utrzymania sprężystych piersi.

Na stronie internetowej kliniki: http://arkadiuszkuna.pl/piersi-dla-mam/ przez najbliższe miesiące będzie można znaleźć cykl artykułów pogłębiających wiedzę na temat sposobów badania biustu we własnym zakresie przez kobiety, profilaktyki, jak i postępowania w przypadku stwierdzenia niepokojących objawów. Na blogu, będącym częścią strony, będą zamieszczane ważne informacje o sposobach dbania o jędrną, zdrową skórę przed i po zabiegach powiększania lub formowania biustu.

Na czas trwania kampanii, klinika przygotowała również specjalnie zmodyfikowany cennik operacji powiększenia piersi implantami. Oznacza to, że w ramach prowadzonej akcji MAMY będą mogły na korzystnych warunkach poddać się zabiegowi wszczepienia implantów piersi.

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: infoWire.pl

PODOBNE ARTYKUŁY

Ambasada RP w Oslo – remont

Wybory za granicą w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

[td_block_social_counter custom_title="Nasze społeczności" block_template_id="td_block_template_1" facebook="#" manual_count_facebook="16985" twitter="#" manual_count_twitter="2458" youtube="#" manual_count_youtube="61453"]

Najnowsze wiadomości

Praca sezonowa w Oslo

Praca sezonowa w Oslo - Twoja szansa na pracę i przygodę w Norwegii Poszukujesz pracy sezonowej w Oslo? Szukaj nie dalej! To doskonałe miejsce na...

Ambasada RP w Oslo – remont

Ambasada RP w Oslo - remont ogrodzenia Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy projekt remontu ogrodzenia naszej placówki w Oslo! "Szanowni Państwo, Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie zainteresowane podmioty do...

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Popularne artykuły

Praca sezonowa w Oslo

Ambasada RP w Oslo – remont

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Media w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

Dyżur konsularny w Bergen

Fotowoltaika w Oslo