12.7 C
Oslo
sobota, 30 września, 2023
Strona głównaNewsCiekawostkiPiersi dla Mam - kampania dla Polek

Piersi dla Mam – kampania dla Polek

piersi-dla-mam-kampania-dla-polek

„Piersi dla Mam” – kampania kliniki chirurgii plastycznej Marten’s Clinic

 

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, katowicka klinika chirurgii plastycznej Marten’s Clinic uruchamia kampanię pod nazwą ‘Piersi dla Mam’. Akcja trwa od 26.05.2015 do odwołania.

Celem kampanii jest zwiększenie świadomości kobiet odnośnie anatomicznych zmian gruczołów piersiowych, które zachodzą podczas dorastania, ciąży, macierzyństwa oraz w czasie całego dojrzałego życia.

„Czy da się zapobiegać polaktacyjnemu zanikowi piersi i obwisaniu biustu?” – pytamy doktora Arkadiusza Kunę, chirurga plastycznego.
– Niestety, nie ma tu sprawdzonych i pewnych sposobów. Najbardziej sensowny wydaje się postulat, aby kontrolować wagę ciała w ciąży i nie dopuszczać do jej nadmiernego wzrostu.

W praktyce chirurgii plastycznej najczęściej można mieć do czynienia z pacjentkami, które w wyniku ciąży i macierzyństwa utraciły objętość sutka kosztem wszystkich składowych w jego budowie. Rozciągnięta skóra, często z rozstępami, nie może już się obkurczyć, ponieważ jest nieodwracalnie rozciągnięta lub uszkodzona, a zbyt wiotka tkanka łączna w gruczole piersiowym nie stanowi już dobrego rusztowania dla utrzymania sprężystych piersi.

Na stronie internetowej kliniki: http://arkadiuszkuna.pl/piersi-dla-mam/ przez najbliższe miesiące będzie można znaleźć cykl artykułów pogłębiających wiedzę na temat sposobów badania biustu we własnym zakresie przez kobiety, profilaktyki, jak i postępowania w przypadku stwierdzenia niepokojących objawów. Na blogu, będącym częścią strony, będą zamieszczane ważne informacje o sposobach dbania o jędrną, zdrową skórę przed i po zabiegach powiększania lub formowania biustu.

Na czas trwania kampanii, klinika przygotowała również specjalnie zmodyfikowany cennik operacji powiększenia piersi implantami. Oznacza to, że w ramach prowadzonej akcji MAMY będą mogły na korzystnych warunkach poddać się zabiegowi wszczepienia implantów piersi.

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: infoWire.pl

PODOBNE ARTYKUŁY
[td_block_social_counter custom_title="Nasze społeczności" block_template_id="td_block_template_1" facebook="#" manual_count_facebook="16985" twitter="#" manual_count_twitter="2458" youtube="#" manual_count_youtube="61453"]

Najnowsze wiadomości

Media w Oslo

Media w Oslo - ogromny wpływ na społeczeństwo Wprowadzenie Oslo, stolica Norwegii, jest miastem, w którym media odgrywają istotną rolę w kształtowaniu opinii publicznej, informowaniu społeczeństwa...

Dyżur konsularny w Tromsø

Dyżur konsularny w Tromsø 04.10.2023 r. Lokalizacja miejsca dyżuru: Clarion Hotel the Edge, Kaigata 6, 9008 Tromsø ; w sali “Prostneset”. Podczas dyżuru będą przyjmowane wyłącznie...

Dyżur konsularny w Bergen

Fotowoltaika w Oslo

Popularne artykuły

Media w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

Dyżur konsularny w Bergen

Fotowoltaika w Oslo

Kultura i zwyczaje w Norwegii

Ceny biletów promowych w Oslo

Praca w Oslo dla Polaków

Prom w Oslo