Psycholog i Logopeda w Norwegii

0
125
Psycholog-i-Logopeda-w-Norwegii

Psycholog-i-Logopeda-w-Norwegii

Psycholog i Logopeda w szkole

Psycholog mgr Anna Jonczyk Chmielecka
Logopeda mgr Monika Jaworska

Mgr psychologii Anna Jonczyk Chmielecka

Od 2011 mieszka w Norwegii. Początkowo prowadziła praktykę w Østfold. Obecnie mieszka w Hedemark, w miejscowości Bruvoll, gdzie prowadzi gabinet. Prywatnie jest mamą czwórki dzieci. W związku z tym jej zainteresowania zawodowe związane są z psychologią rodziny i rozwoju. Czynnie wspierana również przez męża – triatloniste amatora -przez co poznała również obszernie zagadnienia z zakresu psychologii sportu.
Od II półrocza będzie prowadziła zajęcia indywidualne na terenie Szkoły Polskiej we Fredrikstad, nawiązując jednoczenie współpracę ze Szkołą angażując się w przypadku potrzeby, pomoc rodzinom, społeczności szkolnej i polonijnej Østfold.

„Niekiedy wsparcie rodzin, przyjaciół nie wystarczy, albo nasze trudności sa związane właśnie z relacjami z najbliższymi osobami. Psycholog zapewnia dyskrecje, obiektywizm oraz profesjonalna pomoc”

Spotkania z Psychologiem, terminy:

04.02
18.02
25.03
08.04
27.05

Oferta Specjalna – Tylko dla dzieci ze szkoły
Nasza szkoła oferuje dla naszych dzieci 1 godzinę spotkania z Panią psycholog gratis. Zapisy dla dzieci szkolnych – na indywidualne spotkanie przyjmujemy pod adresem szkolapolska@fredrikstad.com.pl w tytule: spotkanie z psychologiem, lub w sekretariacie szkoły.

Pani psycholog przyjmuje indywidualnie, na swoich warunkach.

Mgr logopedii Monika Jaworska

Pracowała w szkole 2014-2016.
Po półrocznej przerwie nawiązuje ponownie współpracę ze Szkołą we Fredrikstad.

Ukończyła Wczesną Edukację z Logopedią, a także Pedagogikę Ogólną. Na swoim koncie posiada dyplomy z wielu kursów pedagogicznych. Słuchacz i uczestnik licznych warsztatów o profilu kierunkowym udoskonalających technikę pedagoga-logopedy. Z Polski posiada kilkunastoletnie doświadczenie jako nauczyciel przedszkolny. Dwa lata pracowała jako logopeda w palcówkach przedszkolnych. Była opiekunem kółka plastycznego dla dzieci.

Obecnie w Norwegii również pracuje z dziećmi oraz prowadzi praktykę prywatną z logopedii. Z zamiłowania pasjonuje się malarstwem, sama maluje.

Bardzo lubi dzieci i ma z nimi dobry kontakt. Cierpliwa z wysoką kulturą osobistą.

Pierwsze spotkanie:
04.02.2017

Cena 300 koron dla dzieci szkolnych
500 koron dla dzieci spoza szkoły

Zajęcia prowadzone indywidualnie. 45 min terapi . plus zadania domowe z planem cyklicznym.

 

Źródło: Szkoła Polska we Fredrikstad (szkolapolska.com.pl)
Fot: szkolapolska.com.pl