3.3 C
Oslo
niedziela, 25 lutego, 2024
Strona głównaNewsPsycholog i Logopeda w Norwegii

Psycholog i Logopeda w Norwegii

Psycholog-i-Logopeda-w-Norwegii

Psycholog i Logopeda w szkole

Psycholog mgr Anna Jonczyk Chmielecka
Logopeda mgr Monika Jaworska

Mgr psychologii Anna Jonczyk Chmielecka

Od 2011 mieszka w Norwegii. Początkowo prowadziła praktykę w Østfold. Obecnie mieszka w Hedemark, w miejscowości Bruvoll, gdzie prowadzi gabinet. Prywatnie jest mamą czwórki dzieci. W związku z tym jej zainteresowania zawodowe związane są z psychologią rodziny i rozwoju. Czynnie wspierana również przez męża – triatloniste amatora -przez co poznała również obszernie zagadnienia z zakresu psychologii sportu.
Od II półrocza będzie prowadziła zajęcia indywidualne na terenie Szkoły Polskiej we Fredrikstad, nawiązując jednoczenie współpracę ze Szkołą angażując się w przypadku potrzeby, pomoc rodzinom, społeczności szkolnej i polonijnej Østfold.

„Niekiedy wsparcie rodzin, przyjaciół nie wystarczy, albo nasze trudności sa związane właśnie z relacjami z najbliższymi osobami. Psycholog zapewnia dyskrecje, obiektywizm oraz profesjonalna pomoc”

Spotkania z Psychologiem, terminy:

04.02
18.02
25.03
08.04
27.05

Oferta Specjalna – Tylko dla dzieci ze szkoły
Nasza szkoła oferuje dla naszych dzieci 1 godzinę spotkania z Panią psycholog gratis. Zapisy dla dzieci szkolnych – na indywidualne spotkanie przyjmujemy pod adresem szkolapolska@fredrikstad.com.pl w tytule: spotkanie z psychologiem, lub w sekretariacie szkoły.

Pani psycholog przyjmuje indywidualnie, na swoich warunkach.

Mgr logopedii Monika Jaworska

Pracowała w szkole 2014-2016.
Po półrocznej przerwie nawiązuje ponownie współpracę ze Szkołą we Fredrikstad.

Ukończyła Wczesną Edukację z Logopedią, a także Pedagogikę Ogólną. Na swoim koncie posiada dyplomy z wielu kursów pedagogicznych. Słuchacz i uczestnik licznych warsztatów o profilu kierunkowym udoskonalających technikę pedagoga-logopedy. Z Polski posiada kilkunastoletnie doświadczenie jako nauczyciel przedszkolny. Dwa lata pracowała jako logopeda w palcówkach przedszkolnych. Była opiekunem kółka plastycznego dla dzieci.

Obecnie w Norwegii również pracuje z dziećmi oraz prowadzi praktykę prywatną z logopedii. Z zamiłowania pasjonuje się malarstwem, sama maluje.

Bardzo lubi dzieci i ma z nimi dobry kontakt. Cierpliwa z wysoką kulturą osobistą.

Pierwsze spotkanie:
04.02.2017

Cena 300 koron dla dzieci szkolnych
500 koron dla dzieci spoza szkoły

Zajęcia prowadzone indywidualnie. 45 min terapi . plus zadania domowe z planem cyklicznym.

 

Źródło: Szkoła Polska we Fredrikstad (szkolapolska.com.pl)
Fot: szkolapolska.com.pl

PODOBNE ARTYKUŁY

Praca sezonowa w Oslo

Ambasada RP w Oslo – remont

Zarobki w Oslo

[td_block_social_counter custom_title="Nasze społeczności" block_template_id="td_block_template_1" facebook="#" manual_count_facebook="16985" twitter="#" manual_count_twitter="2458" youtube="#" manual_count_youtube="61453"]

Najnowsze wiadomości

Praca sezonowa w Oslo

Praca sezonowa w Oslo - Twoja szansa na pracę i przygodę w Norwegii Poszukujesz pracy sezonowej w Oslo? Szukaj nie dalej! To doskonałe miejsce na...

Ambasada RP w Oslo – remont

Ambasada RP w Oslo - remont ogrodzenia Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy projekt remontu ogrodzenia naszej placówki w Oslo! "Szanowni Państwo, Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie zainteresowane podmioty do...

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Popularne artykuły

Praca sezonowa w Oslo

Ambasada RP w Oslo – remont

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Media w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

Dyżur konsularny w Bergen

Fotowoltaika w Oslo