Razem ku zielonej przyszłości – konferencja

0
41
Razem-ku-zielonej-przyszlosci-konferencja

Razem-ku-zielonej-przyszlosci-konferencja

Zaproszenie do udziału w Konferencji podsumowującej fundusze EOG i norweskie oraz seminarium Potencjał Geotermii w Polsce – wymiana doświadczeń

Konferencja RAZEM KU ZIELONEJ PRZYSZŁOŚCI- FUNDUSZE NORWESKIE I EOG W SEKTORZE ŚRODOWISKA 1-3 października 2014 r. w Warszawie

Jakie formy wsparcia finansowego oferują fundusze EOG i norweskie? Co udało się osiągnąć i jakie będą efekty dotychczas rozpoczętych przedsięwzięć?

Między innymi na te pytania będziemy odpowiadać podczas konferencji „Razem ku Zielonej Przyszłości – fundusze norweskie i EOG w sektorze środowiska”, która odbędzie się 1 października 2014 r. w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, Plac Żelaznej Bramy 10.

Osoby zainteresowane tematem geotermii serdecznie zapraszamy na dwudniowe seminarium pt. „Potencjał geotermii w Polsce – wymiana doświadczeń”, które odbędzie się w dniach 2-3 października 2014 r. w Pałacu Lubomirskich.

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Swój udział należy zgłosić na stronie www.warsaw-EOG.pl poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Informacje związane z konferencją udzielane są telefonicznie pod numerem – 22 691 93 27

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony mos.gov.pl

Fot: mos.gov.pl