8.3 C
Oslo
środa, 17 kwietnia, 2024
Strona głównaNewsSiłacze Społeczni - podsumowanie

Siłacze Społeczni – podsumowanie

Silacze-Spoleczni-podsumowanie

Podsumowanie akcji „Siłacze Społeczni”

W poniedziałek, 29 sierpnia o godz. 13.00 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyło się podsumowanie akcji „Siłacze Społeczni”. Gala była ukoronowaniem akcji przeprowadzonej w ramach kampanii Ministerstwa Rozwoju „Wyrównujemy szanse”. W wydarzeniu wziął udział wiceminister rozwoju Paweł Chorąży i srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 oraz ambasador kampanii Paweł Małachowski.

Za pośrednictwem specjalnego serwisu www.silaczespoleczni.org Ministerstwo Rozwoju zachęcało Polaków do zgłaszania instytucji opiekujących się osobami potrzebującymi pomocy, zagrożonymi nierównością i wykluczeniem społecznym. Podczas gali finałowej zostały przyznane nagrody dla „Siłaczy Społecznych”, czyli laureatów akcji oraz zaprezentowane efekty wsparcia z funduszy norweskich i EOG.

Podczas wydarzenia, dziennikarze mieli szansę wystartować w specjalnym pięcioboju i wgrać nawet 30 tys. zł dla wybranej instytucji, która potrzebuje wsparcia.

 

Źródło: Serwis funduszy norweskich i funduszy EOG (eog.gov.pl)
Fot: silaczespoleczni.org

PODOBNE ARTYKUŁY

Ambasada RP w Oslo – remont

Wybory za granicą w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

Najnowsze wiadomości

Praca sezonowa w Oslo

Praca sezonowa w Oslo - Twoja szansa na pracę i przygodę w Norwegii Poszukujesz pracy sezonowej w Oslo? Szukaj nie dalej! To doskonałe miejsce na...

Ambasada RP w Oslo – remont

Ambasada RP w Oslo - remont ogrodzenia Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy projekt remontu ogrodzenia naszej placówki w Oslo! "Szanowni Państwo, Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie zainteresowane podmioty do...

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Popularne artykuły

Praca sezonowa w Oslo

Ambasada RP w Oslo – remont

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Media w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

Dyżur konsularny w Bergen

Fotowoltaika w Oslo