Tanie podróże samolotem do Oslo

0
29
Tanie-podroze-samolotem-do-Oslo

Tanie-podroze-samolotem-do-Oslo

Podróż samolotem za cenę kilkudziesięciu złotych jest możliwa. Wystarczy znać podstawowe zasady funkcjonowania tanich linii lotniczych.

 

Im wcześniej, tym lepiej. „Najkorzystniej jest planować podróż z 1-2 miesięcznym wyprzedzeniem” – twierdzi Magdalena Bojarska, rzecznik Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. Wtedy bilet będzie tańszy. Oczywiście są wyjątki np. podczas wyprzedaży biletów.

Na cenę biletu wpływają różne czynniki np. bagaż, transport z lotniska czy ubezpieczenie. Warto zastanowić się, czy jest nam to rzeczywiście potrzebne.

Wysokie koszty podróży samolotem to mit – mówi serwisowi infoWire.pl Magdalena Bojarska. „Odkąd na polskim niebie w 2004 roku pojawili się tani przewoźnicy, cała Europa znalazła się w zasięgu wszystkich, za naprawdę nieduże pieniądze”.

Najtaniej można polecieć do Sztokholmu czy Oslo. Bilety możemy nabyć już za przysłowiową złotówkę. Natomiast bez specjalnej okazji i dużego wyprzedzenia, cena biletu w dwie strony to około 50 złotych. Oczywiście nie na dzień przed wylotem – zaznacza rzecznik lotniska w Modlinie.

Najlepsze oferty można znaleźć na portalach internetowych takich jak: Fly 4 Free, Na Walizkach czy Mleczne Podróże. Tam, w jednym miejscu, możemy porównać propozycje nie jednego, a wielu przewoźników. A korzystając z newslettera, aktualne oferty będziemy otrzymywać automatycznie.
Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com