WOŚP zagra w Oslo już w najbliższą niedzielę

0
36
WOSP-zagra-w-Oslo-juz-w-najblizsza-niedziele

WOSP-zagra-w-Oslo-juz-w-najblizsza-niedziele

WOŚP zagra w Oslo – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów głośno zagra w Oslo już w najbliższą niedzielę.

Organizatorzy 23. Finału, Firma ATS Anna Stankiewicz zapraszają na koncerty oraz licytacje do Chateau Neuf przy ulicy Slemdalsvegen 15 od godziny 15.00.

W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu potrzebnego na oddziałach pediatrycznych, onkologicznych, kardiochirurgicznych i geriatrycznych.

Atrakcji będzie niemało!

Wybitni tancerze z grupy Salsa Kompaniet swoimi pokazami przeniosą nas w swój latynoski świat.
Muzycznych wrażeń dostarczą nam swoimi koncertami ciekawe zespoły i wykonawcy. Wśród nich Fryt i Dj Tocznique, Cezar z Lu Castro, Time Ticket oraz Jabaman.

Wszyscy, którzy wezmą udział w 23. Finale w Oslo będą mogli uczestniczyć w pokazie członków Klubu Zdobywców, którzy zaprezentują filmy ze swoich fascynujących wypraw, będzie można także wziąć udział w sesji zdjęciowej przed obiektywem Włodka Kościelniaka. Oderwanie się od ziemi na paralotni, chociaż na chwilę, zapewnią nam członkowie Stowarzyszenia Polskich Paralotniarzy w Norwegii.

Dla najmłodszych! Profesjonalne animatorki zapełnią maluchom czas tańcem, konkursami oraz tym co dzieci lubią najbardziej czyli tajemniczymi niespodziankami.

Najlepiej bawimy się z pełnymi brzuchami. W kąciku głodomora będzie raj dla polskiego podniebienia: bigos, pierogi, uszka, barszcz, mnóstwo przepysznych ciast i innych wypieków.

Chcemy pobić rekord 2014 roku!

W trakcie trwania imprezy wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek. Pamiętajcie, że każda korona i każda złotówka będzie w niedzielę na wagę złota!

Głównym i najważniejszym momentem będą LICYTACJE zebranych przedmiotów!

Przygotujcie szczodre serca, grube portfele, bierzcie aktywnie udział w licytacjach, bo będzie mnóstwo ciekawych rzeczy do wygrania! Nasze jedno hojne serce może pomoc wielu chorym w szpitalach! To dla nich ta akcja!

Na zakończenie wspaniałego dnia o godzinie 20.00 połączymy się ze wszystkimi sztabami, wysyłając wspólnie „światełko do nieba”.

O przedmiotach przygotowanych do licytacji, partnerach i sponsorach możecie przeczytać na naszym profilu na Facebooku WOSP 2015 Oslo.

A oto krotki plan imprezy:

15:00 -15:05 rozpoczęcie imprezy, przywitanie gości

15:10 -15:15 pokaz tańca Salsa Kompaniet

15:15 – 16:10 koncert Fryt i Dj Tocznique oraz Cezar z Lu Castro

16:10 -16:15 pokaz tańca Salsa Kompaniet

16:15 -17 15 licytacja część I

Wystąpienie Pana Ambasadora RP

17.15 – 18:00 koncert Time Ticket

18:00 -19:10 licytacja część 2

19:10-19:15 pokaz tańca Salsa Kompaniet

19:15-19:50 koncert Jabaman

20.00 światełko do nieba….

Bądźcie z nami. Będzie się działo

Szef Sztabu WOŚP Oslo 2015
Anna Stankiewicz

fot: freeimages.com