Zagraj z najlepszymi na Totolotek.pl

0
35
Zagraj-z-najlepszymi-na-Totolotek

Lonnsgaranti

Totolotek to polska firma bukmacherska działająca na rynku od roku 1992. Swoje usługi oferuje w ponad 350 punktach naziemnych, a od roku 2013 także za pośrednictwem serwisu internetowego. Już sama nazwa mówi o tym bukmacherze wiele, to nie jest przeciętniak na rynku, to marka którą kojarzą niemal wszyscy. I słusznie, ponieważ są ku temu powody.

Bukmacher ma bardzo bogatą ofertę, nad wydarzeniami sportowymi nie będę się specjalnie rozwodził, około 20 dyscyplin, sporo lig, turniejów i rozgrywek, jak u każdego innego bukmachera. Ale w Totolotku mamy jeszcze gonitwy konne i wyścigi chartów, a to nie jest już tak powszechne i często spotykane na bukmacherskim rynku. Po za tym, w serwisie mamy trzy totalizatory, jeden konny, dwa piłkarskie. Owszem, może jest to po prostu swojego rodzaju zakład akumulowany, ale gwarantujący wyższe wygrane i unikatowy klimat. Na początku lat 90 mało kto znał pojęcie zakładu akumulowanego, słowo totalizator było za to niemalże powszechne, za kilka złotych można było postawić taki kupon sportowy, lub kupon gry liczbowej Lotto.

Totolotek to także przyzwoite promocje, podwojony pierwszy depozyt dla nowych graczy, oraz promocja dnia dla każdego. Szczególnie ta druga oferta zasługuje na uwagę, rzadko bowiem zdarza się aby bukmacher internetowy na każdy dzień przygotowywał coś innego i wyjątkowego, to z całą pewnością jest bardzo pozytywnie odbierane przez klientów. Wspomnieć należy także o programie punktowym Betclub, w którym za każde wydane przez nas pieniądze otrzymujemy punkty, które potem możemy zamienić na nagrody.

O renomie Totolotka mogą świadczyć oficjalni partnerzy tego bukmachera, są to kluby piłkarskiej Ekstraklasy: Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk, Wisła Kraków oraz Jagiellonia Białystok. Warto dodać, że Totolotek jako jeden z czterech bukmacherów obok STS, Milenium i Fortuny, działa na polskim rynku w pełni legalnie, co wiąże się oczywiście z opodatkowaniem zakładów graczy, no ale cóż, bezpieczeństwo jest bezcenne.

Ciężko rozwodzić się nad fenomenem Totolotka, nie ulega wątpliwości, że budzi raczej pozytywne skojarzenia, wiążą się z nim także charakterystyczne wspomnienia lat 90. Tu jednak trzeba podkreślić, że Totolotek nie jest reliktem przeszłości, to wciąż rozwijająca się firma starająca się ciągle poprawiać jakość oferowanych usług.

Zagraj w zakłady sportowe na stronie internetowej www.totolotek.pl