3.7 C
Oslo
czwartek, 29 lutego, 2024
Strona głównaNewsCiekawostkiZima atakuje w Norwegii

Zima atakuje w Norwegii

Zima-atakuje-w-Norwegii

Zima atakuje w Norwegii

Oslo: ze względu na dużą ilość śniegu, szerokość dróg została zmniejszone już dwukrotnie, jednakże śniegu wciąż przybywa, co powoduje dalsze prace w tym kierunku.

Prace rozpoczęły się pod koniec stycznia i trwają nieprzerwanie. Możesz zobaczyć, kiedy planowane jest odśnieżanie w twoim rejonie powinieneś koniecznie odwiedzić stronę internetową miejskiej Agencji Środowiska , gdzie możesz zapoznać się z listą tras i dat.

Oprócz dużych maszyn i ciężkiej pracy, dla załogi ważne jest, aby wszystkie samochody zniknęły z tras prac. Tereny te powinny być opuszczone na minimum 24 godziny wcześniej, więc jest sporo czasu, by ulokować swój samochód w innym miejscu.

Należy pamiętać, że pozostawione samochody mogą produkować nieprzyjemne koszty. Po pierwsze – opłata za niewłaściwe parkowanie, a następnie koszt usuwania pojazdu. Sprowadza się to do sumy rzędu 2,800 koron. Najlepszym więc sposobem na uniknięcie niepotrzebnych wydatków jest przeparkowanie samochodu na jakiś czas.

Przez lata, odgarniany śnieg lądował na składowiskach lub był zatapiany w morzu. Ale potem przyszedł wielki roztop wzgórza Akershuskaia, gdzie wzgórze topi się i powoduje zanieczyszczenia. Musimy poczekać, co przyniosą kolejne dni tej zimy. Może być tak, że zakończy się na jednym ogarnianiu śniegu, ale może być również tak, że to nie koniec.

Fot: własność redakcji

Polecamy artykuły:

Projekty monitoringu środowiska
Konferencja nt. Zmian Klimatycznych i Technologii
Akershuskaia
Agencja Środowiska w Norwegii

PODOBNE ARTYKUŁY

Ambasada RP w Oslo – remont

Wybory za granicą w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

[td_block_social_counter custom_title="Nasze społeczności" block_template_id="td_block_template_1" facebook="#" manual_count_facebook="16985" twitter="#" manual_count_twitter="2458" youtube="#" manual_count_youtube="61453"]

Najnowsze wiadomości

Praca sezonowa w Oslo

Praca sezonowa w Oslo - Twoja szansa na pracę i przygodę w Norwegii Poszukujesz pracy sezonowej w Oslo? Szukaj nie dalej! To doskonałe miejsce na...

Ambasada RP w Oslo – remont

Ambasada RP w Oslo - remont ogrodzenia Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy projekt remontu ogrodzenia naszej placówki w Oslo! "Szanowni Państwo, Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie zainteresowane podmioty do...

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Popularne artykuły

Praca sezonowa w Oslo

Ambasada RP w Oslo – remont

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Media w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

Dyżur konsularny w Bergen

Fotowoltaika w Oslo