4.6 C
Oslo
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Strona głównaNewsBiznesFotowoltaika na wynajem z Oslo

Fotowoltaika na wynajem z Oslo

Fotowoltaika na wynajem? To możliwe! Teraz pierwsze 3 miesiące za darmo

Otovo jest jedyną firmą w Polsce, która oferuje leasing konsumencki na sfinansowanie instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowo dla nowych klientów, którzy do 15 marca 2023 roku zdecydują się na zakup mikroinstalacji fotowoltaicznej i skorzystają z leasingu, firma przygotowała specjalną ofertę: otrzymają oni pierwsze trzy raty w prezencie.

Leasing na instalację fotowoltaiczną jest nowym rozwiązaniem na polskim rynku, dostępnym tylko w ofercie Otovo. Firma kieruje swoją propozycję do tych, którzy chcieliby w krótkim czasie zmniejszyć rachunki za prąd. Nie chcą jednorazowo wydać znacznej sumy pieniędzy. Cały koszt instalacji mogą rozłożyć na miesięczne raty, płacone przez okres trwania umowy, czyli 20 lat. Po upływie tego czasu można wykupić instalację na własność za cenę jednomiesięcznej raty. Firma daje również możliwość wykupu instalacji w dowolnym momencie trwania umowy leasingu.

Fotowoltaika z Oslo

Niska miesięczna rata to nie jedyna korzyść. Klienci, którzy zdecydują się na ofertę leasingu w Otovo. Otrzymują 20 lat gwarancji na całą instalację fotowoltaiczną (wszystkie jej części), a 10 lat gwarancji na baterię (jeżeli zdecydują się na leasing magazynu energii). Podczas trwania umowy klient korzysta także z gwarancji serwisowej na cały sprzęt wraz z okablowaniem i zabezpieczeniami, montaż oraz uzysk energii.

– W dzisiejszych, niepewnych czasach, niezależność energetyczna to ogromny przywilej. Ceny prądu już są wysokie, w przyszłości będą jeszcze wyższe, a własna mikroelektrownia to gwarancja niższych rachunków za prąd już od chwili instalacji paneli. – podkreśla Paulina Ackermann, dyrektor generalna Otovo w Polsce. – Jako jedyna firma na polskim rynku oferujemy fotowoltaikę z finansowaniem w formie leasingu konsumenckiego. To wygodne rozwiązanie dla tych osób, które nie chcą lub nie mogą jednorazowo wyłożyć pełnej kwoty za instalację PV. – dodaje.

Norweska jakość w najniższej na rynku cenie

Otovo to międzynarodowa firma pochodząca z Oslo, która wykorzystuje autorską technologię do analizy potencjału każdego domu. Cały proces wstępnej wyceny odbywa się przez Internet, bez konieczności wizyt pracownika Otovo w domu Klienta. Jak to możliwe? Po wskazaniu adresu nieruchomości na stronie otovo.pl, na podstawie zdjęć satelitarnych i odpowiedzi na kilka pytań. System przedstawia wstępną wycenę instalacji. Następnie, na życzenie Klienta, w ciągu 24 godzin Otovo kontaktuje się z nim i przedstawia docelową, dostosowaną do jego potrzeb ofertę.

– Dzięki temu, że cały ten proces odbywa się on-line, nie zatrudniamy pracowników terenowych, nie mamy również na utrzymaniu floty i w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie wycenić dużo więcej domów. Niż gdybyśmy robili to w tradycyjny sposób. To znacząco obniża nasze koszty, co z kolei ma realny wpływ na końcową cenę dla Klienta. – zaznacza Paulina Ackermann. – Ten innowacyjny model sprawdził się w wielu europejskich krajach i w Polsce również jest doceniany, głównie za łatwość zakupu i minimum formalności. – wylicza dyrektor generalna Otovo.

Po podpisaniu umowy montażem instalacji zajmują się certyfikowani instalatorzy. Montowane panele pochodzą od znanych z wysokiej jakości producentów: JA Solar, LONGi oraz Trina Solar, zajmujących czołowe miejsca w rankingu Bloomberga.

Więcej informacji o leasingu znajduje się na blogu Otovo: Dlaczego warto wybrać leasing instalacji fotowoltaicznej (otovo.pl/blog/leasing-instalacji-fotowoltaicznej-czyli-inwestycja-na-lata/)

Źródło: infowire.pl

Fot: infowire.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
PODOBNE ARTYKUŁY

Ambasada RP w Oslo – remont

Wybory za granicą w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

Najnowsze wiadomości

Praca sezonowa w Oslo

Praca sezonowa w Oslo - Twoja szansa na pracę i przygodę w Norwegii Poszukujesz pracy sezonowej w Oslo? Szukaj nie dalej! To doskonałe miejsce na...

Ambasada RP w Oslo – remont

Ambasada RP w Oslo - remont ogrodzenia Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy projekt remontu ogrodzenia naszej placówki w Oslo! "Szanowni Państwo, Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie zainteresowane podmioty do...

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Popularne artykuły

Praca sezonowa w Oslo

Ambasada RP w Oslo – remont

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Media w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

Dyżur konsularny w Bergen

Fotowoltaika w Oslo