25 C
Oslo
sobota, 18 maja, 2024
Strona głównaNewsCiekawostkiPołowa Polaków kupuje fast food na urlopie

Połowa Polaków kupuje fast food na urlopie

Polowa-Polakow-kupuje-fast-food-na-urlopie

Wakacje z fast foodem

Wakacje to często czas odpoczynku nie tylko od pracy i szkoły, lecz także zdrowego żywienia. Połowa Polaków częściej kupuje wówczas fast food. Co jeść na urlopie, by do domu przywieźć jedynie piękne wspomnienia, a nie dodatkowe kilogramy?

Letnie kurorty kuszą goframi, frytkami czy karkówką, jednym słowem: pysznymi potrawami, których nie chcemy sobie odmawiać. „Jeśli pozwalamy sobie na bardziej kaloryczne jedzenie w trakcie wakacji, zrównoważmy to aktywnością fizyczną” – mówi serwisowi infoWire.pl żywieniowiec marki Knorr Iwonna Niegowska. W trakcie lata powinniśmy jak najwięcej pływać, chodzić i biegać, tak aby spalać te dodatkowe kalorie.

„Nie zapominajmy o tym, żeby jeść też posiłki pełnowartościowe” – radzi ekspertka. Warto także sięgać po zdrowe przekąski, takie jak sezonowe owoce, najlepiej typowe dla regionu, w którym przebywamy. Niezmiennie polecane są również sałatki i surówki ze świeżych warzyw.

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl

Fot: freeimages.com

PODOBNE ARTYKUŁY

Ambasada RP w Oslo – remont

Wybory za granicą w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

Najnowsze wiadomości

Praca sezonowa w Oslo

Praca sezonowa w Oslo - Twoja szansa na pracę i przygodę w Norwegii Poszukujesz pracy sezonowej w Oslo? Szukaj nie dalej! To doskonałe miejsce na...

Ambasada RP w Oslo – remont

Ambasada RP w Oslo - remont ogrodzenia Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy projekt remontu ogrodzenia naszej placówki w Oslo! "Szanowni Państwo, Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie zainteresowane podmioty do...

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Popularne artykuły

Praca sezonowa w Oslo

Ambasada RP w Oslo – remont

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Media w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

Dyżur konsularny w Bergen

Fotowoltaika w Oslo