4.6 C
Oslo
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Strona głównaKalendariumWodorowa misja gospodarcza do Norwegii

Wodorowa misja gospodarcza do Norwegii

Polska Agencja Inwestycji i Handlu serdecznie zaprasza polskie przedsiębiorstwa, które działają w sektorze technologii wodorowych, do wzięcia udziału w fascynującej misji gospodarczej do Stavanger, która odbędzie się w dniach 6-8 września 2023 roku.

Ta wyjątkowa wodorowa wyprawa do Norwegii stwarza niesamowitą szansę dla naszych rodzimych przedsiębiorców na nawiązanie owocnych kontaktów z norweskimi firmami oraz instytucjami specjalizującymi się w obszarze technologii wodorowych. Wyjazd do urokliwego miasta Stavanger obejmuje także niezwykle wartościową okazję uczestnictwa w prestiżowej konferencji H2 Conference Norway oraz niezwykle pouczającą wizytę studyjną w Risavika Hydrogen Park.

Nie tylko możliwość spotkania się z liderami branży wodorowej, ale także uczestnictwo w inspirujących panelach dyskusyjnych oraz interakcjach biznesowych sprawiają, że udział w tej misji gospodarczej to nie lada szansa dla naszych przedsiębiorców. Razem z nimi będziemy budować mosty współpracy, dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz poszukiwać dróg do przyszłych innowacyjnych projektów w obszarze technologii wodorowych.

Jeśli jesteś częścią polskiego sektora technologii wodorowych i dążysz do ekspansji na arenie międzynarodowej, ta misja gospodarcza jest właśnie dla Ciebie. Dołącz do nas w podróży ku nowym horyzontom wodorowej rewolucji. Czekamy na Ciebie w Stavanger!

Firmy zainteresowane udziałem w misji mogą przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem formularza rejestracyjnego (paih.gov.pl/rekrutacja-misja_gospodarcza_H2_Conference_Norway) do 20 sierpnia 2023 r.

Program konferencji H2 Conference Norway dostępny na: naeringsforeningen.no/moeter/h2-conference_2023/. Udział w wydarzeniu jest płatny (4500 NOK+VAT do 01.09.2023 r.).

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: oslo@paih.gov.pl

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji: paih.gov.pl/nowosci/?lang_id=16&id_kategoria=wydarzenia

Na podstawie materiałów z serwisu: Ministerstwo Rozwoju i Technologii | trade.gov.pl

Fot:gov.pl

PODOBNE ARTYKUŁY

Najnowsze wiadomości

Praca sezonowa w Oslo

Praca sezonowa w Oslo - Twoja szansa na pracę i przygodę w Norwegii Poszukujesz pracy sezonowej w Oslo? Szukaj nie dalej! To doskonałe miejsce na...

Ambasada RP w Oslo – remont

Ambasada RP w Oslo - remont ogrodzenia Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy projekt remontu ogrodzenia naszej placówki w Oslo! "Szanowni Państwo, Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie zainteresowane podmioty do...

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Popularne artykuły

Praca sezonowa w Oslo

Ambasada RP w Oslo – remont

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Media w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

Dyżur konsularny w Bergen

Fotowoltaika w Oslo