15.3 C
Oslo
piątek, 22 września, 2023
Strona głównaNewsKultura i sztukaDyrekcja Szkoły we Fredrikstad w Norwegii organizuje międzynarodowy konkurs

Dyrekcja Szkoły we Fredrikstad w Norwegii organizuje międzynarodowy konkurs

Dyrekcja-Szkoly-we-Fredrikstad-w-Norwegii-organizuje-miedzynarodowy-konkurs

„Ozdoby Świąteczne – Świąteczna ozdoba z mojego regionu”

 

Dyrekcja Szkoły we Fredrikstad w Norwegii organizuje międzynarodowy konkurs pt. „Ozdoby Świąteczne – Świąteczna ozdoba z mojego regionu”

Zachęcamy społeczność przedszkoli oraz szkół polonijnych działających poza krajem oraz szkoły i przedszkola z Polski do II Edycji Konkursu. Prosimy o nadsyłanie po jednej pracy z danej placówki- indywidualna lub zbiorowa-maksymalnie do trzech twórców przy pracy. Przy pracach małych dzieci, dopuszczalną pomoc dorosłego.

Praca powinna być stabilna i wykonana kompletnie. Prace uszkodzone podczas transportu nie będą brane pod ocenę. Organizatorzy nie będą składali prac według przysłanych instrukcji-takie prace nie będą również brane do oceny. Prosimy o dokładną notkę informacyjną dotycząca autora pracy i opiekuna.

Jest to okazja do wprowadzenia dzieci w świąteczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia, poszerzając jednocześnie wiedzę o polskich zwyczajach i obrzędach bożonarodzeniowych. Pobudź dziecięcą inwencję twórczą i fantazję.

Konkurs przeznaczony jedynie dla dzieci.

Nie zwracamy prac, Prace uczestniczą w wystawie 12.12.15 w Polskiej Szkole we Fredrikstad.

Przewidujemy trzy pierwsze nagrody. Zwycięscy będą ogłoszeni do końca roku 2015. Prosimy o sprawdzenie list na stronie szkoły- nie powiadamiamy indywidualnie. Jury powołane przez Zarząd Szkoły będzie oceniało prace według kryteriów opisanych w regulaminie. Wybór nagrodzonych prac nie podlega komentarzom i zmianom decyzji. Nagrody i dyplomy zostaną przysłane do końca stycznia 2016 roku.

Zapraszamy i Powodzenia

Prace dostarczyć na adres szkoły do 30.11.2015

Den Polske Lørdagskolen i Fredrikstad
Postboks 280
1601 Fredrikstad

Patronat: Związek Polaków we Fredrikstad

Źródło: Polska Szkoła we Fredrikstad (szkolapolska.com.pl)
Fot: freeimages.com

PODOBNE ARTYKUŁY
[td_block_social_counter custom_title="Nasze społeczności" block_template_id="td_block_template_1" facebook="#" manual_count_facebook="16985" twitter="#" manual_count_twitter="2458" youtube="#" manual_count_youtube="61453"]

Najnowsze wiadomości

Fotowoltaika w Oslo

Fotowoltaika w Oslo - wykorzystaj energii słońca w Norwegii Fotowoltaika to innowacyjny sposób pozyskiwania energii elektrycznej, który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Norwegia,...

Zgon 28-letniego obywatela Norwegii

Zgon 28-letniego obywatela Norwegii we Wrocławiu Prokuratura Rejonowa dla Wrocławia Psie Pole prowadzi dochodzenie w związku z tragiczną śmiercią 28-letniego Leo K., zawodnika futbolu amerykańskiego...

Kultura i zwyczaje w Norwegii

Ceny biletów promowych w Oslo

Praca w Oslo dla Polaków

Popularne artykuły