Norway Innovation Day na Targach POL-ECO SYSTEM 2015

0
68
Norway-Innovation-Day-na-Targach-POL-ECO-SYSTEM-2015

Norway-Innovation-Day-na-Targach-POL-ECO-SYSTEM-2015

‘Norway Innovation Day’ na Targach POL-ECO SYSTEM 2015 w Poznaniu

 

Środa 28. października br. jest wielkim dniem dla technologii ochrony środowiska z Norwegii, która zagości na Targach POL-ECO SYSTEM 2015. Na konferencji pt. ‘Norway Innovation Day’, zorganizowanej przez biuro Innovation Norway wraz z Ambasadą Norwegii, norweskie firmy przedstawią zrównoważone rozwiązania dla gmin i przemysłu, a także pokażą praktyczne przykłady zagospodarowywania odpadów organicznych z gospodarstw domowych i ścieków komunalnych, tzn. przekształcania ich w przydatne produkty .

Po konferencji odbędzie się norweski Eco-Business Mixer, który będzie pełnił rolę platformy spotkań i wymiany doświadczeń dla przedstawicieli firm, gmin i instytucji badawczo-rozwojowych z Polski i innych krajów.

Norweskie firmy będą obecne jako wystawcy na krajowym stoisku Targów, które potrwają do 30 października 2015.

Targi POL-ECO SYSTEM to największe wydarzenie w dziedzinie sektora technologii ochrony środowiska. Obywają się rokrocznie w Polsce. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Targów i Norweskiego Stoiska. Poznań położony jest niedaleko Norwegii, a połączenia komunikacyjne są dobre i tanie!

Innovation Norway jest agencją rządową, odpowiedzialną za promowanie i wspieranie działalności gospodarczej firm norweskich. IN reprezentuje Norwegię na targach, udziela informacji o współpracy z podmiotami w Norwegii, publikuje materiały informacyjne, organizuje seminaria i wyjazdy studyjne. Jako gospodarze narodowego stoiska norweskiego Innovation Norway zaprasza do odwiedzenia no0rweskich wystawców: Agronova AS, Aquateam COWI, Bionor Sp. z o. o., Cambi AS, Deep River AS, NILU Norwegian Institute for Air Research, Plasma Kraft AS, Salsnes Filter AS.

Więcej informacji udzieli Ewa Kwast, Innovation Norway Warszawa, ewa.Kwast@innovationnorway.no , tel. +48 601 43 86 86.

Źródło: amb-norwegia.pl
Fot: freeimages.com