12.7 C
Oslo
sobota, 30 września, 2023
Strona głównaNewsEkologiaTargi Wiatr i Woda 2011 - stoisko Norwegii

Targi Wiatr i Woda 2011 – stoisko Norwegii

Targi-Wiatr-WodaPodczas nadchodzących targów Wiatr i Woda ( 3 – 6 marca 2011, Centrum EXPO XXI w Warszawie ) po raz pierwszy będzie można odwiedzić stoisko Norwegii. Zapraszamy wielbicieli aktywnego wypoczynku blisko natury, a szczególnie wędkarzy. Norwegia to dobre miejsce do wędkowania zarówno z brzegu, jak i w głębokich wodach. Można łowić z lądu lub z łódki, są też organizowane specjalne wycieczki do różnych miejsc połowów.

Doskonałe miejsca do wędkowania znajdują się wzdłuż całego wybrzeża Norwegii. Miejscowi rybacy z radością zabiorą chętnych wędkarzy, dlatego zorganizowanie wyprawy na ryby nie stanowi żadnego problemu.

Jeśli nie lubi się łódki ani głębokiej wody, można wypożyczyć wędkę i znaleźć sobie odpowiednie stanowisko na brzegu. W najlepszych do wędkowania miejscach w Norwegii Północnej branie co trzy–cztery zarzucenia nie należy do rzadkości, chociaż największe sztuki trafiają się na głębokich wodach.

Dorsz, makrela i czarniak – to najbardziej popularne gatunki ryb, ale przy odrobinie szczęścia można zobaczyć również bardziej egzotyczne zębacze smugowe oraz żarłacze śledziowe.

Amatorom wędkowania w słodkich wodach Norwegia oferuje najlepsze z możliwych warunki do połowu pstrągów, a także szczupaków w zbiornikach wodnych w pięknych lasach i w regionach górskich.

Słodkowodne jeziora i stawy obfitują także w pstrągi potokowe, karpie, okonie i węgorze.

Wiatr i Woda to największe nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowo  -Wschodniej targi żeglarskie. Blisko pół tysiąca wystawców z Polski, Europy, Azji, Australii, Ameryki Północnej i Południowej oraz około 150 łodzi, dziesiątki premier – to wszystko czeka zwiedzających we wszystkich halach Centrum EXPO XXI w dniach 3-6 marca 2011 r. Już dziś serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Norwegii.

Adres:
Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
Warszawa

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ambasady Norwegii w Warszawie (amb-norwegia.pl)
Fot: sxc.hu

PODOBNE ARTYKUŁY
[td_block_social_counter custom_title="Nasze społeczności" block_template_id="td_block_template_1" facebook="#" manual_count_facebook="16985" twitter="#" manual_count_twitter="2458" youtube="#" manual_count_youtube="61453"]

Najnowsze wiadomości

Media w Oslo

Media w Oslo - ogromny wpływ na społeczeństwo Wprowadzenie Oslo, stolica Norwegii, jest miastem, w którym media odgrywają istotną rolę w kształtowaniu opinii publicznej, informowaniu społeczeństwa...

Dyżur konsularny w Tromsø

Dyżur konsularny w Tromsø 04.10.2023 r. Lokalizacja miejsca dyżuru: Clarion Hotel the Edge, Kaigata 6, 9008 Tromsø ; w sali “Prostneset”. Podczas dyżuru będą przyjmowane wyłącznie...

Dyżur konsularny w Bergen

Fotowoltaika w Oslo

Popularne artykuły

Media w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

Dyżur konsularny w Bergen

Fotowoltaika w Oslo

Kultura i zwyczaje w Norwegii

Ceny biletów promowych w Oslo

Praca w Oslo dla Polaków

Prom w Oslo