25 C
Oslo
sobota, 18 maja, 2024
Strona głównaNewsBiznesPołączenia pasażerskie Emirates

Połączenia pasażerskie Emirates

Polaczenia-pasazerskie-Emirates

Bruksela dołącza do sieci Emirates

Stolica Belgii została 145. kierunkiem w siatce połączeń przewoźnika

5 września br. linie lotnicze Emirates zainaugurowały połączenie do Brukseli. Z nowej usługi przewoźnika korzystać będzie miesięcznie do 16 tys. klientów, którzy będą podróżować pomiędzy Dubajem i Brukselą na pokładzie Boeinga 777-200LR.

Przez ostatnie lata mnóstwo klientów pytało nas o loty do Brukseli, zatem jest to dla nich naprawdę fantastyczna wiadomość. Branża turystyczna w Belgii kwitnie, a my wierzymy, że możemy jeszcze bardziej rozwinąć ten trend, zapewniając ogromną konkurencję za sprawą naszych wielokrotnie nagradzanych produktów i usług – powiedział Thierry Aucoc, Wiceprezes i Dyrektor Handlowy linii Emirates na Europę i Rosję.

Codzienne rejsy Emirates do Brukseli, EK183, rozpoczynają się w Dubaju o 7:50* i kończą na lotnisku w Brukseli o 13:15* tego samego dnia. Lot powrotny, EK184, rozpoczyna się o 14:45* i kończy na lotnisku w Dubaju o 23:25* tego samego dnia.

Bruksela jest 37. europejskim miastem w sieci połączeń pasażerskich Emirates, następnym po uruchomionym 2 września połączeniu do Oslo w Norwegii. Przewoźnik zamierza nadal rozszerzać swoją ofertę w Europie – już w przyszłym miesiącu, 27 października, wprowadzi połączenie do Budapesztu.

 

* Godziny połączeń według rozkładu letniego

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony : infowire.pl

fot: freeimages.com

PODOBNE ARTYKUŁY

Ambasada RP w Oslo – remont

Wybory za granicą w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

Najnowsze wiadomości

Praca sezonowa w Oslo

Praca sezonowa w Oslo - Twoja szansa na pracę i przygodę w Norwegii Poszukujesz pracy sezonowej w Oslo? Szukaj nie dalej! To doskonałe miejsce na...

Ambasada RP w Oslo – remont

Ambasada RP w Oslo - remont ogrodzenia Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy projekt remontu ogrodzenia naszej placówki w Oslo! "Szanowni Państwo, Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie zainteresowane podmioty do...

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Popularne artykuły

Praca sezonowa w Oslo

Ambasada RP w Oslo – remont

Zarobki w Oslo

Wybory za granicą w Oslo

Wymagania językowe w Oslo

Media w Oslo

Dyżur konsularny w Tromsø

Dyżur konsularny w Bergen

Fotowoltaika w Oslo